Home-old

Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
Previous
Next

Wszystko, co możesz sobie wyobrazić, jest realne.

 

Pablo Picasso


Zobacz więcej

Previous
Next
Wszystko, co możesz sobie wyobrazić, jest realne.

Pablo Picasso

O nas

Tworzymy z myślą o tych, którzy dostrzegają piękno w naturalnym designie. Jesteśmy dumni, że jako jedyni na świecie możemy codziennie tworzyć unikatowe produkty z osikowego drewna, które idealnie uzupełnią Wasze wnętrza roztaczając wokół siebie dobrą energię.


Zobacz więcej


O nas

Tworzymy z myślą o tych, którzy dostrzegają piękno w naturalnym designie. Jesteśmy dumni, że jako jedyni na świecie możemy codziennie tworzyć unikatowe produkty z osikowego drewna, które idealnie uzupełnią Wasze wnętrza roztaczając wokół siebie dobrą energię.Zobacz więcej

Drewno osikowe o grubości 0,2 i 0,3 mm to niezwykle plastyczny surowiec, w pełni ekologiczny, naturalny i piękny. Powstają z niego paski i płatki o różnych wielkościach, które my wprawiamy w ramy sztuki i oddajemy w Wasze ręce – bo naturalnie piękny, nowoczesny
design – pasuje do Ciebie idealnie.

Product designer

Agnieszka Przybylak

Kiedy tworzy zanurza się w wewnętrznym świecie swojej wyobraźni skąd czerpie inspiracje…


Product designer

Marcin Jałowy

Tworzenie to dla Niego wolność, ktora unosi Go nad horyzont wyobraźni na styk światów sztuki i abstrakcji…


Idea

Wykorzystujemy subtelność osikowego drewna, wydobywając na światło dzienne to, co najcenniejsze – jego blask i elegancję. Te elementy określają naszą pracownię i nasze kolekcje, które tworzymy z myślą o Was.


Zobacz więcej

Idea

Wykorzystujemy subtelność osikowego drewna, wydobywając na światło dzienne to, co najcenniejsze – jego blask i elegancję. Te elementy określają naszą pracownię i nasze kolekcje, które tworzymy z myślą o Was.

Aspen Crafting

Ogromny potencjał osikowego drewna, daje nam mnóstwo możliwości – tworzenia
obrazów, biżuterii, florystycznych konstrukcji… to też proces z łykiem i drewnem osiki nazywamy – Aspen Craftingiem.
W języku polskim oznacza rękodzieło, bazujące na osikowym surowcu, wszechstronnie stosowanym w technikach plastycznych, by w odbiorcach wzbudzić zachwyt dla prawdziwej sztuki, unikatowej – jedynej na świecie.

Mistrzostwa Florystyczne Europa CUP 2022 z Aspen Art.


W Katowicach pod koniec sierpnia tego roku odbywało się wyjątkowe wydarzenie florystyczne. Po raz pierwszy w Polsce zostały zorganizowane Florystyczne. Mistrzostwa Europy Europa Cup 2022 Wśród znakomitych mistrzów florystyki z całego świata byliśmy i My.


Poprzednie
Następne

Przez trzy dni mistrzostw na naszym stoisku i podczas pokazów florystycznych mieliśmy możliwość prezentowania aspencraftingu szerokiemu gronu odbiorców z kraju i z zagranicy.
Cieszymy się z ogromnego zainteresowania naszymi naturalnymi paskami i płaszczyznami z drewna osiki. Dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska oraz brali udział w pokazach.


Poprzednie
Następne

Temat przewodni Europa Cup 2022, to Muzyka i kwiaty, dlatego też nasze pokazy dedykowane były Fryderykowi Chopinowi. Sercem naszej kompozycji była stuletnia klawiatura fortepianowa. Ze wszystkich stron oplatały ją niczym rozrzucone w artystycznym uniesieniu partytury z płaszczyzn osikowego drewna. Na nich unosiły się aspencraftowe strelicje i storczyki jakby to były nuty na pięciolinii Mistrza.


Poprzednie
Następne

Szesnastu przedstawicieli nie tylko z Europy ale i Azji walczyło o tytuł mistrza Europy w kilku konkurencjach np. duża forma, dekoracja stołu, bukiet czy dekoracja ciała. W rundzie finałowej wyłoniona już tylko szóstka najlepszych wykonywała “Kompozycje swoich marzeń”. Ta konkurencja do końca utrzymywana w tajemnicy była niespodzianką dla finalistów. Kiedy otrzymali pakiety wśród egzotycznych roślin – znalazły się też nasze osikowe paski Aspen Art. Z przyjemnością i ogromnym zaangażowaniem oglądaliśmy te zmagania podczas uroczystej gali.
Po 45 minutach rywalizacji powstały wyjątkowe kompozycje z których najlepsza okazała się ta, którą stworzyła Hanneken Frankema z Holandii do której powędrował tytuł Mistrzyni Europy.


Poprzednie
Następne

Należy wspomnieć również o fantastycznym pokazie Polish Vibes, mistrzów florystyki Zygmunta Sieradzana i Tomasza Max Kuczyńskiego. Jedna z kompozycji nawiązująca do żywiołu powietrza zbudowana była z naszych osikowych płaszczyzn o grubości 0,3 mm. W kompozycji tej wykorzystano ze spektakularnym efektem lekkość i transparentność osikowego surowca.


Poprzednie
Następne

To był wspaniały czas. Cieszymy się , że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu.
Dziękujemy, że byliście z nami.