Strona Główna

Previous
Next
Previous
Next


Biżuteria

Od wieków drewno osiki drżącej (z łac. Populus tremula) uważane było za magiczne. Wierzono, że daje niezwykłą siłę zwalczania złych energii. Swoją moc czerpie ze słońca, księżyca, gwiazd i ziemi. Dziś tę niezwykłą energię możesz przejąć nosząc biżuterię z drewna osikowego z kolekcji Aspen w postaci zawieszek, kolczyków, bransoletek i broszek.

Aspen No.2Aspen No.2Aspen No.2Aspen No.3
Aspen No.3


Aspen No.3Aspen No.8
Aspen No.8


Aspen No.8Flowerboxy

Największą słabością kwiatów jest ich przemijanie… By ich piękno trwało wiecznie, stworzyliśmy kompozycje kwiatowe wykonane z osikowego drewna. Każdy kwiat wykonany jest z drewna o grubości 0,2 mm. Teraz kiedy nadaliśmy mu nowoczesny design – mamy dla Ciebie naturę, która jest nieprzemijająca, a zarazem piękna. Kwiaty osadzone są w flower boxie, który również wykonany jest z osikowego drewna.BoholoveHanamiOdcienie SawannyPerła OceaniiRomantyczny ParyżSoczysta SycyliaŚwiatła Nowego JorkuZłoto Egiptu

Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to niezwykle magiczny czas. Wszystko wokół przybiera ciepłego blasku i radosnej energii. Kolekcja świątecznych dekoracji, sprawi, że będą one również oryginalne i  unikatowe. Wybierz odpowiednią dla siebie i swojego wnętrza.

Choinka PureFlowerbox PureMini Flowerbox PureChoinka GreenFlowerbox GreenMini Flowerbox GreenChoinka SilverFlowerbox SilverMini Flowerbox SilverObrazy

Niezwykłe linie cienkich pasków osikowego drewna, są niczym pociągnięcia pędzlem na płótnie. Kreatywna wizja połącznia barw i struktur to zasługa inspiracji jaką dostrzegliśmy. Każdy z naszych obrazów jest unikatowy, żaden się nie powtarza. Zobacz jak układamy w całość te niezwykłe elementy: drewno, inspiracja, wizja, projekt, drewno, by w efekcie końcowym stworzyć dzieło sztuki, które opowiada niezwykłą historię napisaną specjalnie dla Ciebie.